Hakkımızda

Akdenizsepeti.com, Antakya’da faaliyet göstermekte olan firmamızın tamamen doğal ve Antakya’ya özgü ürünlerinin online satışa sunulduğu e-ticaret platformudur.


    Akdenizsepeti.com  Antakya’da doğan ve yaşamını Antakya’da sürdüren bir ekibin doğal gıda ürünlerini alıcısı ile buluşturduğu firmadır. Türkiye’nin yüzlerce noktasına doğal ürünlerini tanıtan ve satışına yapan firmamız halen Hatay/Antakya’da faaliyetlerine devam etmektedir.
    Şehir dışındaki müşterilerimizin talebi doğrultusunda, yöresel lezzetlerden ve Antakya’nın tatlarından mahrum kalmamaları için hizmet vermeye devam etmekteyiz.
    Biber salçasından domates salçasına, kabak tatlısından künefeye, her çeşit yöresel baharattan kuru gıdaya, nar ekşisinden doğal zeytinyağına, zeytin ve zeytinyağından nar ekşisine kadar onlarca çeşit ürünüyle her zaman müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktayız. Antakya’nın tüm yöresel ürünlerini katkısız ve doğal olarak sizlere ulaştırmanın haklı gururunu yıllardır yaşamaktayız.
    Antakya’nın köylerinde tamamen yöresel yöntemlerle üretilen ürünlerimizi E-ticaret sitemizden güvenli ödeme yöntemlerimiz ve SSL güvencesi ile satın alabilirsiniz.

Kalitemiz Lim's üretici firmamızın desteğiylede her geçen gün artmaktadır.

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4